Kde koupit zázvorové pivo: Top 5 míst, která milovníci piva musí navštívit!
| |

Kde koupit zázvorové pivo: Top 5 míst, která milovníci piva musí navštívit!

Vítejte ve světě zázvorového piva! Pokud jste milovníkem tohoto populárního nápoje a hledáte nejlepší místa k nákupu, jste tu správně. V tomto článku vám představíme top 5 míst, která by rozhodně neměla chybět ve vašem seznamu destinací. Naučíte se, kde najít tu nejlepší chuť zázvorového piva a proč byste je rozhodně neměli vynechat. Zážitek pro vaše chuťové buňky je jen pár kroků daleko!
Kde najít nejlepší zázvorové pivo v České republice

Kde najít nejlepší zázvorové pivo v České republice

Pokud milujete zázvorové pivo a chcete vědět, kde ho najdete nejlepší v České republice, jste na správném místě. Zde je seznam top 5 míst, která byste rozhodně neměli vynechat při návštěvě:

 • Pivovar Kocour – Tento pivovar je známý svými kvalitními a originálními pivech, včetně jejich zázvorového piva. Určitě se vyplatí ho navštívit.
 • Pivnice U Rudolfa – Tato pivnice nabízí široký výběr tuzemských piv, včetně skvělého zázvorového piva, které si zde rozhodně nesmíte nechat ujít.
 • Restaurace Zlatá Praha – Tato restaurace se pyšní tradiční českou kuchyní a také širokou nabídkou pivech, včetně osvěžujícího zázvorového piva.
 • Pivovar Matuška – Tento pivovar je známý svými experimentálními pivy a jejich zázvorové pivo rozhodně stojí za ochutnání.
 • Hostinec U Kříže – Tento tradiční hostinec nabízí nejen skvělé jídlo, ale také vynikající výběr pivech, včetně chutného zázvorového piva.

Místní pivní bary a restaurace s bohatou nabídkou zázvorových piv

Místní pivní bary a restaurace s bohatou nabídkou zázvorových piv

Pro milovníky zázvorového piva je důležité vědět, kde ho zakoupit. Proto jsme pro vás sepsali seznam Top 5 místních pivních barů a restaurací s bohatou nabídkou zázvorových piv, která stojí za návštěvu:

 • Pivnice U Medvídků – Tento historický pivovar v centru Prahy nabízí skvělé zázvorové pivo, které si zamilujete.
 • Restaurace Pivovarský dvůr Chýně – Místní pivo zde vaří podle tradičních receptů a zázvorové pivo je jedním z nejoblíbenějších druhů.
 • Pivovar Kocour Varšava – Za unikátní zázvorové pivo se vydejte do tohoto pivovaru a ochutnejte jej přímo z původních tanků.
 • Hostinec U Černého vola – Tato restaurace je známá svým širokým sortimentem piv, včetně lahodného zázvorového piva.
 • Pivnice Na Parkáně – Pokud jste v Brně, určitě navštivte tuto pivnici, kde si můžete vychutnat skvělé zázvorové pivo v příjemném prostředí.

Malé pivovary s unikátními recepturami zázvorových piv

Zázvorové pivo se stalo oblíbeným nápojem mezi milovníky piva díky svému unikátnímu kořeněnému a osvěžujícímu příchutí. Pokud se rozhodnete ochutnat tuto lahodnou lahůdku, existuje několik malých pivovarů, které se specializují na výrobu zázvorového piva s unikátními recepturami.

Pokud hledáte nejlepší místa k nákupu zázvorového piva, nejste sami. Zde je seznam top 5 míst, která musíte jako milovník piva navštívit:

 • Pivovar Ginger Beers: Tento pivovar je známý svými ručně vyráběnými zázvorovými pivy, které obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny. Dopřejte si hrnek jejich osvěžujícího zázvorového piva přímo z pramene!
 • Pivovar Spice Brews: Specializuje se na zázvorová piva s různými příchutěmi a kořeněními. Jejich sortiment nabízí něco pro každého milovníka zázvorového piva.
 • Pivovar Herbal Brews: Vyzkoušejte jejich zázvorové pivo s bylinkovými extrakty pro opravdu unikátní chuťový zážitek.
 • Pivovar Crafty Ales: Tento pivovar si zakládá na ruční výrobě a inovativních recepturách. Jejich zázvorové pivo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco trochu jiného.
 • Pivovar Stone’s Brews: Poslední, ale rozhodně nejméně důležité místo na našem seznamu. Tento pivovar je známý svým tradičním způsobem výroby zázvorového piva a dodržováním původních receptur.

Specializované obchody s širokým výběrem zázvorových piv

Specializované obchody s širokým výběrem zázvorových piv

V dnešní době můžete nalézt zázvorové pivo ve specializovaných obchodech s širokým výběrem piv po celém Česku. Tato oblíbená exotická chuť je stále více populární mezi milovníky piva. Pokud jste jedním z nich, určitě byste měli navštívit některá z těchto TOP 5 míst, kde můžete koupit skvělé zázvorové pivo.

 • Pivní obchod Srdce Piva: Tento obchod se nachází v centru Prahy a nabízí široký výběr zázvorových piv z místních i zahraničních pivovarů.
 • Pivnice U Zázvoru: Tato malá pivnice v Brně se specializuje právě na zázvorová piva a má výbornou atmosféru pro degustaci nových pivních zážitků.
 • Online obchod PivoExpres: Pokud nemáte možnost osobní návštěvy, můžete si zázvorové pivo objednat online z tohoto specializovaného e-shopu s rychlým doručením a širokým výběrem.
 • Pivní restaurace Zázvorová zahrada: Tato restaurace v centru Ostravy je známá svými exotickými pivy včetně zázvorového, které si můžete vychutnat přímo z týčka.

Tipy od místních nadšenců do zázvorového piva

Tipy od místních nadšenců do zázvorového piva

Na zázvorové pivo zde není nedostatek! Pokud jste milovníkem této osvěžující lahůdky, určitě byste měli navštívit následující místa, kde si můžete vychutnat skvělé zázvorové pivo:

– **Lokální pivovar:** Navštivte místní pivovar, kde vaří své vlastní zázvorové pivo. Vyzkoušejte čerstvě uvařenou lahůdku přímo z pramene!
– **Pivnice:** Zázvorové pivo lze nalézt v mnoha pivnicích po celém městě. Mejte oči otevřené a objevujte nová místa s jedinečnými zázvorovými pivy.
– **Regionální trhy:** Na regionálních trzích můžete narazit na domácí výrobce zázvorového piva. Podpořte místní podnikatele a ochutnejte autentické místní recepty.
– **Specializovaný obchod:** Navštivte specializovaný obchod s pivem, kde najdete široký výběr zázvorových piv od různých výrobců. Dejte si na čas a objevujte nové chutě a marky!

Zázvorové pivo je skvělou alternativou k tradičním pivům a určitě stojí za to vyzkoušet různé varianty a recepty. Buďte dobrodružní a pátraví, když se vydáváte na cestu za chutěmi tohoto lahodného nápoje!

Závěr

Doufáme, že vám náš průvodce nejlepšími místy, kde si můžete koupit zázvorové pivo, posloužil jako inspirace pro vaše další gastronomické dobrodružství. Nezapomeňte, že každé místo má své nezaměnitelné kouzlo a vyzkoušet různé varianty zázvorového piva v autentických prostředích je skvělý způsob, jak objevovat nové chutě a vytvářet nezapomenutelné zážitky. Ať už se rozhodnete navštívit pivovar, restauraci nebo trh, vždy si užijte skvělé pivo a příjemnou atmosféru! Cheers!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *