Kontaktujte nás

Máte chuť na trochu exotiky, ale nevíte, kde začít? Nebo jste možná narazili na ovoce, které vypadá jako rekvizita z filmu Star Trek a tápete, jak se do něj pustit? Nebojte se, tým Virunga.cz je tady, aby vám pomohl rozluštit kódy exotického ovoce a zeleniny!

Ochrana osobních údajů

Objevujte nové chutě

Avokádo

Avokádo, zelený poklad plný zdraví! Toto krémové ovoce je nejen chutné, ale i nabitý vitamíny, minerály a zdravými tuky, které podporují srdce a mozek. Jeho univerzálnost v kuchyni je nekonečná – od guacamole po smoothie, avokádo zvedne každý recept na novou úroveň chuti a výživy.

Červené banány

Červené banány, sladké tajemství tropů! Menší a sladší než jejich žlutí bratři, tyto banány překvapí svou jemnou chutí připomínající maliny nebo jahody. Bohaté na vitamíny C a D, jsou skvělou volbou pro posílení imunity a dodání energie. Ať už je přidáte do ovocného salátu nebo je zkombinujete s masem, červené banány přinášejí exotický nádech do každého jídla.

Durian

Durian, král ovoce, je opravdovou senzací pro smysly! Jeho silná vůně může být pro někoho výzvou, ale jeho bohatá, krémová chuť je odměnou pro odvážné. Považovaný za „horké“ ovoce v tradiční čínské medicíně, durian je zdrojem vitamínů a minerálů. Ačkoliv je jeho konzumace spojena s určitými zdravotními varováními, jako je možnost zvýšení teploty těla, pro mnohé je to exotická pochoutka, která stojí za vyzkoušení.

Brzy vydáme e-book zdarma

Pouze pro naše čtenáře…

  • 10 Lahodných Receptů z Exotického Ovoce a Zeleniny pro Nakopnutí Imunity a Spalování Tuků
  • Jednoduché a chutné recepty
  • Recepty, které potěší i vaší peněženku

Často Kladené otázky


Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy. Naše cíle jsou poskytnout vám co nejlepší zákaznický servis a zároveň vás inspirovat k objevování nových chutí a aromat z celého světa. Pokud zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat přímo. 

Virunga.cz je specializovaný web, který nabízí široký popis exotického ovoce a zeleniny z celého světa. Naše poslání je přinést vám nevšední chutě a aromata, které obohatí váš jídelníček a poskytnou vám jedinečný gastronomický zážitek.

Doporučujeme se přihlásit k odběru našeho newsletteru a sledovat nás na sociálních sítích. Takto budete vždy informováni o aktuálních slevách, speciálních nabídkách a novinkách v našich partnerů.

Na našich webových stránkách najdete sekci s recepty a články plné inspirace, jak exotické ovoce a zeleninu zařadit do vašeho jídelníčku. Nabízíme širokou škálu receptů od jednoduchých salátů až po složitější pokrmy, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Blog Virunga.cz je vytvořen s cílem poskytovat informace, zajímavosti a inspiraci o exotickém ovoci a zelenině. Naším posláním je rozšířit povědomí o různorodosti chutí a výživových hodnotách, které tyto produkty nabízejí, a inspirovat čtenáře k jejich zařazení do jejich stravy.

Ano, velmi si vážíme příspěvků od našich čtenářů a otevřeně vítáme návrhy na témata nebo osobní zkušenosti s exotickým ovocem a zeleninou. Pokud máte zájem o přispívání, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800