Virunga Sirup Mango 330 ml

129 Kč / ks 112 Kč bez DPH
Skladem

Ovocný sirup z čerstvého ugandského organického manga. V letních měsících z nich snadno připravíte domácí limonádu a v zimě si zase pochutnáte na vynikajícím zdravém horkém nápoji.

Obsah: 330 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

MANGO OD FARMÁŘŮ Z UGANDY

Mango je druhým neprodávanějším ovocem na světě, hned po banánech. Na světě existuje více než tisíc druhů manga a každé z nich je jedinečné. Liší se tvarem (šiška, ovál, tvar srdce, ledviny), velikostí i barvou (od zelené, žluté, oranžové, přes červenou, tmavočervenou až červenofialovou). To je možná taky důvod, proč každé mango vypadá, voní a chutná trošku jinak. Chuť může být dle odrůdy sladká i lehce kyselá.

My dovážíme, v závislosti na ročním období, dva druhy manga, červené a zelené. Chuť může být dle odrůdy sladká i lehce kyselá.

Oba druhy pěstují naši ugandští farmáři na svých polích. O mangovníky se starají i po řadu generací a používají postupy, které se jim osvědčily po řadu generací. Manga jsou organické kvality a můžete je jíst, po vzoru Afričanů, i se slupkou.

PROČ SI VYBRAT MANGOVÝ SIRUP

Mango má vysoký obsah betakarotenu (oranžová barva). Dále obsahuje vitamíny skupiny B, C a E. Z minerálních látek v mangu najdete vápník, železo, draslík, hořčík a měď. Tedy látky, které pozitivně působí na organismus a hlavně na zažívací trakt. Manga nejsou nijak chemicky ošetřena.

Říká se, že mango působí pozitivně na spánek. Pokud si s něčím nevíte rady, dejte si mango a vyspěte se na to. 

SLOŽENÍ

  • mango
  • cukr 
  • voda
  • citrónová šťáva

Obsah balení: 330 ml

Pasterováno. Může obsahovat kousky ovoce. Před upotřebením zatřepat. Sedlina není na závadu.

GASTRONOMICKÉ OKÉNKO 

TIP: Připravíte si skvělou mangovou limonádu. Jednoduše smíchejte sirup s (ne) perlivou vodou, přihoďte pár lístků máty a máte výborné osvěžení nejenom na letní dny. Počet lžiček sirupu necháme na Vás, podle toho, zda preferujte sladší či méně sladkou variantu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy a nápoje
Hmotnost: 0.65 kg
Kategorie: Sirupy a nápoje
Vyrobeno: Česká republika
Země původu ovoce: Uganda
Trvanlivost: Datum spotřeby uvedeno na etiketě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: