Virunga kosmetický balíček mýdlo lufa

499 Kč / ks 434 Kč bez DPH
Skladem

Kosmetický balíček je krásným překvapením k svátku, na narozeniny nebo třeba i na blížící se Vánoce. Přírodní mýdlo a šampon v jednom a masážní lufa udělají radost.

Složení: mýdlo, mýdlo šampon 2v1, lufa

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální kosmetický balíček s našimi přírodními produkty

PŘÍRODNÍ MÝDLO A ŠAMPÓN 2v1 70 g

Přírodní ručně vyráběné mýdlo 2v1 můžete použít pro péči a krásu o tělo i jako jemný přírodní šampón pro krásné a zdravé vlasy. Mýdlo je nabito esenciálními oleji a je vynikající pro všechny typy pokožky, zejména však pro pokožku suchou, stárnoucí a vystavovanou sluníčku. 

Při používání tohoto typu šamponu je důležitá tvrdost vody. Pokud je voda hodně tvrdá, nedoporučujeme tento typ šampónu používat, protože šampón nebude dobře fungovat.

Vlasy si musí na tento typ přírodního šampónu zvyknout. Ze začátku mohou být vlasy více mastné, splihlé, drsné, krepaté a hrubé. Přechod od chemických šampónů na jemné přírodní může trvat i cca měsíc. Postupně si vlasy navyknou a jejich kvalita se zlepší. 

Použití: tuhým šampónem přejíždějte po vlasech na temeni hlavy sem a tam, dokud se nevytvoří dostatečná pěna, rozprostřete po vlasech masírováním, opláchněte. pH mýdlového šamponu je zásadité, vlasy mají přirozeně pH kyselejší. Pro navození správného pH se doporučuje použít kyselý oplach. Po umytí šampónem vlasy propláchněte vodou (cca 500 ml) se třemi lžícemi nejlépe jablečného octa či šťávou z půlky citronu. 

LUFA

Lufa je přírodní žínka na jemné mytí a peeling celého těla. Lufa ve vodě měkne a stává se poddajnou a jemnou houbičkou. Je tak ideální masážní pomůckou do vany, sprchy či sauny. Díky silnému prokrvení se kožní buňky regenerují a výsledkem je výrazně hladší a jemnější pokožka. Je také jedním z nejúčinnějších prostředků proti vzniku celulitidy.
Lufu lze ale také výborně použít i při mytí nádobí a při úklidu domácnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Virunga produkty
Hmotnost: 0.5 kg
Země původu: Uganda
Datum spotřeby: Datum spotřeby uvedeno na etiketě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: