Mangový prášek 150 g

148 Kč / ks 129 Kč bez DPH
Skladem

Rozemleté sušené mango z Ugandy je jemně sladké. Dokonale dochutí snídaňovou kaší, müsli, smoothie, dorty a zákusky. Zachovává si veškeré živiny, vitamíny a minerály. 

Organická kvalita. 100% mangový prášek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MANGO OD FARMÁŘŮ Z UGANDY

Mango je druhým neprodávanějším ovocem na světě, hned po banánech. Na světě existuje více než tisíc druhů manga a každé z nich je jedinečné. Liší se tvarem (šiška, ovál, tvar srdce, ledviny), velikostí i barvou (od zelené, žluté, oranžové, přes červenou, tmavočervenou až červenofialovou). To je možná taky důvod, proč každé mango vypadá, voní a chutná trošku jinak. Chuť může být dle odrůdy sladká i lehce kyselá.

PROČ SI VYBRAT SUŠENÉ MANGO DRCENÉ NA PRÁŠEK

Mango má vysoký obsah betakarotenu (oranžová barva). Dále obsahuje vitamíny skupiny B, C a E. Z minerálních látek v mangu najdete vápník, železo, draslík, hořčík a měď. Tedy látky, které pozitivně působí na organismus a hlavně na zažívací trakt. 

Říká se, že mango působí pozitivně na spánek. Pokud si s něčím nevíte rady, dejte si mango a vyspěte se na to. 

Manga nejsou nijak chemicky ošetřena a u některých druhů, se stejně tak, jako je to charakteristické pro jablka, mohou v mangu připadne vyskytnout červi. Pokud z toho radost nemáte, mango vám rádi vyměníme.

GASTRONOMICKÉ OKÉNKO

Jemný mangový prášek dodá kaším, müsli, sladkým pokrmům vynikající mangovou chuť. 

Tip: přidejte mangový prášek do připravovaného smoothie a promixujte. Nebo si jimi posypte snídaňovou kaši a příjemně si nastartujte váš den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: