Virunga Kola oříšek 2 + 1 ZDARMA

Akce Novinka Tip
Značka: virunga
298 Kč / ks 259 Kč bez DPH
Skladem v Praze. Odesíláme pondělí až čtvrtek.

Už jste slyšeli o zázračných kola ořechách? Obsahují více kofeinu než káva nebo čaj a dokonce se po nich jmenuje i Coca Cola.

Nyní v akci 2 + 1 zdarma!

Ořechy jsou také přírodním lékem na kašel, virové a bakteriální infekce všeho druhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bitter kola - Hořký kola oříšek

Virunga přiváží opravdovou kolu z Afriky, a to ve formě unikátních oříšků! Místní po staletí věří, že má zázračné účinky všeho druhu. My to samozřejmě potvrdit nemůžeme, ale převyprávíme, co si předávají stařešinové v Ugandě a celkově střední a západní Africe po staletí.

Hořký oříšek “bitter kola” se věří, že je přírodním lékem na kašel, virové a bakteriální infekce a další neduhy všeho druhu (kdyžtak mrkněte na internet, jsou o něm tuny informací).

Vědci ho aktuálně studují ve vztahu ke koronaviru. Každopádně ať jste nastydlí nebo ne, špatně s ním určitě neuděláte, má totiž mít magický účinek na sexuální energii:-). Takže virunga doporučuje, stačí pár kousků.

PS: A cola cola byla opravdu pojmenována po něm.

Celé ořechy si mnohem lépe zachovávají své typické aroma a chuť, lze je nadrtit a dostat tak absolutně čerstvý produkt.

Cola acuminata patří do rodiny Malvaceae. Je považována za silný stimulant. Kolový ořech je používán především pro své povzbuzující účinky, které lze připsat kombinaci látek v něm obsažených – např. kofeinu.

Kofein pomáhá zvýšit bdělost, přispívá k navýšení vytrvalostního výkonu, pomáhá zlepšit koncentraci. Kofen přispívá ke zvýšení kapacity odolnosti a ke snížení vnímané námahy při vydávání úsilí při cvičení.

Vlastnosti kofeinu z kolového ořechu ocení lidé v zaměstnání s náročným psychickým, ale i fyzickým vypětím, nebo studenti v dobách náročných zkoušek. Kolový ořech je vhodný při udržování hmotnosti na normální výši.

nove_logo

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechy
Hmotnost: 0.01 kg
Země původu: Uganda
Balení: Obsahuje 3x3 ks ořechů. Celkem 9 ks.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: