V tuhle chvíli doručujeme jen po Praze.

O nákupu

  •  váha dodaného ovoce bude objednávce odpovídat jen přibližně - ne, že bychom se vás snažili natáhnout, ale oni ti ovozelové furt nějak nechcou růst přesně na kila a ukrojit to přesně je taky kumšt. Když někde dáme míň, snažíme se jinde přidat.

 

  • sem tam nám něco pochybí, i když píšem, že to máme skladem. Zase v tom není zlá vůle, ale občas nám předpokládanou dodávku sežerou v Ugandě opice, občas na letišti celníci a tak. A když zrovna chybí, tak vám tam někdy šoupnem něco podobného, co si myslíme, že by vám taky mohlo chutnat. Pokud by nechutnalo nebo vás to vyloženě naštvalo, dejte vědět, nějak to rozlousknem.

 

  • objednávky vyřizujeme co nejdříve, většinou do několika dní. Někdy se nicméně musíme přizpůsobit termínům dodání zboží z Ugandy a trošku se to zdrží (rok, maximálně dva :) Jestliže chcete doručit v konkrétní den, napište nám ho prosím v poznámce k nákupu.

 

  • čerstvé ovozely je potřeba převzít ve smluvený termín, resp. při prvním pokusu o doručení, jinak zatím u dopravce ožijí a už se s nimi nebudete chtít kamarádit ani vy, ani my :)

 

prodej exotického ovoce_1