Mixér Kuvings SV-500 vakuový červený doprava a dárek zdarma

Osobní odběr Praha - 21 - 22.3.2020
ZdarmaZdarma
Mixér Kuvings SV 500
18 890 Kč / ks 15 612 Kč bez DPH
Skladem

Mixér Kuvings SV-500 je vysokorychlostní tichý vakuový mixér pro zdravější život. Nový koncept mixéru s integrovanou funkcí odsávání vzduchu, která brání oxidaci surovin a zachovává maximum výživných látek. Díky ochrannému krytu je hluk z mixéru minimální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

U nás dostanete dárek zdarma


Vakuový mixér Kuvings SV-500 představuje technologickou inovaci, která změní váš život!


Nový koncept mixéru Kuvings SV-500 s integrovanou funkcí odsávání vzduchu, která při vysokorychlostním mixování zabraňuje oxidaci surovin a umožňuje zachování maximálního množství výživných látek.

Úplně nové řešení současně výrazně snižuje hlučnost, která je u takto výkonných mixérů vždy vysoká. Užijte si komfortní mixování s živými barvami, které neblednou, čerstvější chutí a jemnou vlákninou. Vše díky vakuové technologii Kuvings!


Výhody vakuového mixéru Kuvings SV-500  

 • funkce mixování bez přístupu vzduchu
 • vysokorychlostní motor (32.000 otáček / min)
 • tiché mixování díky protihlukovému krytu
 • intuitivní ovládání jedním tlačítkem
 • umělá inteligence automatického mixování
 • ekologická BPA Free mixovací nádoba z Tritanu
 • bezpečnostní prvky pro ochranu obsluhy
 • ochrana motoru proti přetížení
 • pěchovadlo pro dokonalé zpracování tuhých směsí
 • aktivní chlazení motoru vzduchem
 • extra příslušenství - vakuová nádoba 

Během klasického mixování dochází k oxidaci ingrediencí (ovoce a zeleniny) prostřednictvím intenzivního kontaktu se vzduchem.

Mixování potravin ve vakuu výrazně snižuje jejich oxidaci, prodlužuje trvanlivost a zlepšuje chuť i čerstvost výsledné šťávy. Navíc, pokud šťáva obsahuje méně vzduchových bublin (pěny), konzistence je homogenní a téměř nedochází k postupné separaci vrstev výsledného mixu.

Lepší chuť a pomalejší oxidace

Vakuum odpovídající tlaku 250 hPa nabízí optimální podmínky pro ochranu ingrediencí před oxidací (okysličováním) a ztrátou zdraví prospěšných látek, které přirozeně obsahují. Zároveň umocní chuť všech složek čerstvých surovin.

Silný a výkonný motor mixéru Kuvings s umělou inteligencí

Komerční univerzální motor při maximální rychlosti 32, 000 otáček za minutu účinně mixuje všechny suroviny včetně potravin bohatých na vlákninu - listovou zeleninu, tvrdé plody i mražené ovoce. Díky vysokému výkonu a kroutícímu momentu motoru z nich vytvoří tekutinu s dokonale jemnou a krémovou konzistencí. Senzory vyhodnocují průběh mixování a automaticky nastavují rychlost i čas.

Tiché mixování

Hluk, který vzniká při vysokorychlostním mixování je účinně redukován pomocí protihlukového krytu. Ve srovnání s běžnými mixéry se jedná o naprosto inovativní metodu snižování úrovně hluku.


Proč koupit mixér Kuvings SV-500

Pohodlné ovládání

Díky klasickému a jednoduchému designu, který se opírá o ovládací menu tvořené ikonami, je použití přístroje velice jednoduché. Otočné tlačítko slouží k manuálnímu nastavení 2.000 až 20.000 otáček za minutu. Díky tomu můžete ingredience rozmixovat na požadovanou velikost částic. 

Automatického mixování pomocí umělé inteligence

Funkce automatického mixování samočinně zastaví mixér, jakmile jsou ingredience rozmixovány na ideální konzistenci. Senzory snímají změnu odporu a viskozity surovin v průběhu mixování a nastavují optimální počet otáček za minutu i čas mixování.

Mixovací nože s 3D pohybem

Nožová jednotka s kaleným ostřím složená ze šesti čepelí umožňuje díky trojdimenzionální rotaci dokonalé mixování. 

Ekologická BPA Free nádoba z tritanu (neobsahuje Bisfenol A)

Ekologicky šetrná dokonale průhledná nádoba mixéru umožňuje detailně sledovat proces zpracování surovin. Mixování je díky tomu také mnohem zábavnější.

Konstrukce s bezpečnostní pojistkou

Bezpečnostní senzor rozpozná, zda je vakuová nádoba nasazena na přístroj správně. V opačném případě neumožní zapnutí. V okamžiku, kdy nádoba perfektně sedí na svém místě, aktivují se LED kontrolky a zvuková signalizace.

Protihlukový kryt

Speciální snadno odnímatelný protihlukový kryt výrazně snižuje hlasitost mixování i odsávání vzduchu. Redukci hluku a vibrací během mixování také napomáhají gumové nožky na spodní straně přístroje.

Dvojitý systém odtékání pro ochranu motoru

V případě, že z důvodu přeplnění surovinami náhodou přeteče tekutina z nádoby, konstrukce je bezpečně navržena tak, aby zamezila cizím látkám v kontaktu s motorem. Dvojí odtokový systém bezpečně odvede veškerou tekutinu.

Senzor ochrany motoru

Ochranný senzor bezpečně brání přehřátí vysokorychlostního výkonného motoru. Navíc však z důvodu bezpečnosti rovněž automaticky zablokuje mixér při přetížení surovinami.

Luxusní design

Minimalistický design, který je perfektně sladěn barvou přístroje, evokuje vjem jednoduchosti a propracovanosti. Vakuový mixér Kuvings se perfektně hodí ke všem kuchyňským interiérům.


Doplňkové parametry

Kategorie: Mixéry
Hmotnost: 6.5 kg
Rozměry: 216 x 240 x 443 mm
Příkon: 1.500 W
Otáčky/min.: 2.000 - 20.000 (max 32.000)

Vakuový mixér Kuvings SV-500

Vakuový mixér Kuvings SV-500 - špenátové smoothie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: