Možnosti dopravy


Možné způsoby doručení zásilek pro Českou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASILKOVNA.CZ

Doručení na některou z pobočku Zásilkovny.cz je možné do 7 kg hmotnosti zásilky. Balík do 5 kg stojí 69 Kč, od 5 kg do 7 kg stojí 129 Kč.

O převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna.cz informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KOD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny.cz Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od našeho předání zásilky dopravci.

Zásilku si vyzvedněte v ten samý den, kdy obdržíte informace o doručení na výdejní místo. Vzhledem k charakteru obsahu zásilky, neručíme za kvalitu ovoce při pozdějším vyzvednutí.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


KURÝR MESSENGER

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem (Messenger). Objednávky nejdou přes depo, ale rovnou k vám. Doručení trvá do druhého dne od našeho předání dopravci.

Cena dopravy pro zásilky do 9 kg je 129 Kč.  Pro zásilky o váze od 9 - 26 kg je cena přepravy 179 Kč.


OSOBNÍ ODBĚR

Objednané ovoce a další naše produkty si můžete osobně vyzvednout v našem skladu Hloubětínská 1/38, Praha 14 od 9 do 16 hodin každý den mimo víkend. 

Objednávku lze vyzvednout až na základě e-mailu s informacemi, že objednávka je připravena k vyzvednutí. Cena osobního odběru je 19 Kč.


Možné způsoby doručení zásilek pro Slovenskou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASIELKOVŇA.SK

Osobní převzetí na pobočce Zásilkovny pro zásilku do 7 kg, cena pro balík do 5 kg je 5 Eur, od 5 do 7 kg je 7 Euro.

Při nákupu nad 58 EUR je doprava zdarma.

Převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KÓD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny. Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od předání zásilky dopravci.


KURÝR GO! Express & Logistics

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem (GO! Express & Logistics). Objednávky nejdou přes depo, ale rovnou k vám. Doručení trvá do druhého dne od našeho předání dopravci.

Kurýr GO! Express & Logistics do váhy 7 KG je cena dopravy 8 EUR, 7 - 26 KG je cena 14 EUR.

Při nákupu nad 58 EUR je doprava zdarma.