Možnosti dopravy


Možné způsoby doručení zásilek pro Českou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASILKOVNA.CZ

Doručení na některou z poboček Zásilkovny.cz je možné do 8 kg hmotnosti zásilky. Balík do 5 kg včetně balení stojí 75 Kč, od 5,1 kg do 8 kg včetně balení stojí 120 Kč.

O převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna.cz informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KOD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny.cz Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od našeho předání zásilky dopravci.

Zásilku si vyzvedněte v ten samý den, kdy obdržíte informace o doručení na výdejní místo. Vzhledem k charakteru obsahu zásilky, neručíme za kvalitu ovoce při pozdějším vyzvednutí.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


KURÝR MESSENGER

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem Messenger. Doručení trvá do druhého dne od našeho předání dopravci. V den doručení dostanete od dopravce sms zprávu o doručení a při doručení vás pak přepravce kontaktuje telefonicky.

Cena dopravy pro zásilky do 9,99 kg včetně obalového materiálu je 179 Kč, pro objednávky od 10 - 18 kg včetně obalového materiálu je cena přepravy 267 Kč.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


OSOBNÍ ODBĚR

od 1. 5. 2022 nás najdete na nové adrese v Čestlicích.

Objednané ovoce a další naše produkty si můžete osobně vyzvednout v našem skladu v Praze - Čestlicích na adrese: Obchodní
111, Čestlice PSČ 251 01,
od 8 do 16 hodin každý den mimo víkend. 

Objednávku lze vyzvednout až na základě e-mailu s informacemi, že objednávka je připravena k vyzvednutí. Cena osobního odběru je 19 Kč.

Kde nás najdete a jak se k nám dostanete najdete zde.


Možné způsoby doručení zásilek pro Slovenskou republiku


KURÝR GO! Express & Logistics

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem (GO! Express & Logistics). Objednávky vám doručíme až domů. Doručení trvá od 1 do 2 dnů od našeho předání dopravci. 

Kurýr GO! Express & Logistics do váhy 7 KG je cena dopravy 18 Euro, od 7,1 Kg do 9 KG je cena dopravy 22 EUR, 9,1 - 12 KG je cena 24 EUR.


 

Nepřevzetí zásilky

Pokud zásilka nebude převzata zákazníkem, i když o jejím doručení byl informován, nebudete toto bráno jako reklamace a zákazníkovi nebude poskytnuto nové plnění.