Možnosti dopravy


Možné způsoby doručení zásilek pro Českou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASILKOVNA.CZ

(Během letních horkých dnů doručení touto službou čerstvého ovoce omezujeme).

Osobní převzetí na pobočce Zásilkovny.cz momentálně 99 Kč. 

Doručení na některou z pobočku Zásilkovny.cz je možné do 7,5 kg hmotnosti zásilky. O převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna.cz informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KOD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny.cz Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od našeho předání zásilky dopravci.

Při nákupu nad 1 500 Kč (58 EUR) je doprava zdarma.


KURÝR MESSENGER

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem (Messenger). Objednávky nejdou přes depo, ale rovnou k vám. Doručení trvá do druhého dne od našeho předání dopravci.

Cena dopravy pro zásilky do 10 kg je 129 Kč.  Pro zásilky o váze od 10 - 30 kg je cena přepravy 179 Kč.


KURÝR DODO EXPRESS PRAHA (DORUČENÍ PONDĚLÍ AŽ STŘEDA)

Expresní doručení po Praze. Zásilky objednané do 12 hod od pondělí do pátku Vám doručíme ten samý den. Zásilka putuje ze skladu přímo k Vám, nepřepravuje se přes depo. Na dodání zásilky expresním kurýrem budete upozornění e-mailem. Před doručením zásilky Vás také bude telefonicky kontaktovat DODO kurýr. Zásilku je třeba převzít, jinak se vrací do skladu virungy na Praze 9 - Hloubětín.

Jen pro PSČ začínající 1.

Cena dopravy je 129 Kč.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


OSOBNÍ ODBĚR

Objednané ovoce a další naše produkty si můžete osobně vyzvednout v našem skladu Hloubětínská 1/38, Praha 14. Dále na naší prodejně Černá Labuť (Na Poříčí 25, Praha 1 od 12 do 18 hodin každý den včetně víkendu. V Brně pak na prodejně v Alfa pasáži od pondělí do pátku od 14 do 18 hodin.

Objednávku lze vyzvednout až na základě e-mailu s informacemi, že objednávka je připravena k vyzvednutí. Cena osobního odběru je 39 Kč pro Prahu a Brno prodejny, sklad Hloubětín je 19 Kč.


Možné způsoby doručení zásilek pro Slovenskou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASIELKOVŇA.SK

Osobní převzetí na pobočce Zásilkovny  za 5 EUR do 5kg,  od 5 - 7,5 kg je cena 10 EUR.

Při nákupu nad 58 EUR (1 500 Kč) je doprava zdarma.

Převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KÓD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny. Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od předání zásilky dopravci.


KURÝR MESSENGER

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem (Messenger). Objednávky nejdou přes depo, ale rovnou k vám. Doručení trvá do druhého dne od našeho předání dopravci.

Kurýr Messenger do váhy 8 KG je cena dopravy 8 EUR, 8 - 30 KG je cena 12 EUR.

Při nákupu nad 58 EUR (1 500 Kč) je doprava zdarma.