Možnosti dopravy


Možné způsoby doručení zásilek pro Českou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASILKOVNA.CZ

Osobní převzetí na pobočce Zásilkovny.cz momentálně 99 Kč.

Doručení na některou z pobočku Zásilkovny.cz je možné do 7,5 kg hmotnosti zásilky. O převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna.cz informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KOD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny.cz Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od našeho předání zásilky dopravci.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


KURÝR MESSENGER

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem (Messenger). Objednávky nejdou přes depo, ale rovnou k vám. Doručení trvá do druhého dne od našeho předání dopravci. Cena dopravy pro zásilky do 10 kg je 129 Kč.  Pro zásilky o váze od 10 - 30 kg je cena přepravy 179 Kč.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


KURÝR DODO EXPRESS PRAHA (DORUČENÍ PONDĚLÍ AŽ PÁTEK)

Expresní doručení po Praze. Zásilky objednané do 12 hod od pondělí do pátku Vám doručíme ten samý den. Zásilka putuje ze skladu přímo k Vám, nepřepravuje se přes depo. Na dodání zásilky expresním kurýrem budete upozornění e-mailem. Před doručením zásilky Vás také bude telefonicky kontaktovat DODO kurýr. Zásilku je třeba převzít, jinak se vrací do skladu virungy na Praze 9 - Hloubětín.  Cena dopravy je 129 Kč.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


OSOBNÍ ODBĚR

Objednané ovoce a další naše produkty si můžete osobně vyzvednout v našem skladu Hloubětínská 1/38, Praha 14. Dále na naší prodejně Černá Labuť (Na Poříčí 25, Praha 1 od 12 do 18 hodin každý den včetně víkendu. V Brně pak na prodejně v Alfa pasáži od pondělí do pátku od 14 do 18 hodin.

Objednávku lze vyzvednout až na základě e-mailu s informacemi, že objednávka je připravena k vyzvednutí. Cena osobního odběru je 1 Kč.


Možné způsoby doručení zásilek pro Slovenskou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASIELKOVŇA.SK

Osobní převzetí na pobočce Zásilkovny  za 5 EUR do 5kg,  od 5 - 7,5 kg je cena 10 EUR.

Při nákupu nad 58 EUR je doprava zdarma.

Převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KÓD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny. Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od předání zásilky dopravci.


KURÝR - MESSENGER

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem.

Cena je 7,5 EUR  pro zásilky do 8 kg. Pro zásilky o váze do 18 kg je cena přepravy 15 EUR a pro zásilky do 30 kg je cena 25 EUR.