Možnosti dopravy


Možné způsoby doručení zásilek pro Českou republiku


VÝDEJNÍ MÍSTA ZASILKOVNA.CZ

Doručení na některou z poboček Zásilkovny.cz je možné do 8 kg hmotnosti zásilky. Balík do 5 kg včetně balení stojí 75 Kč, od 5,1 kg do 8 kg včetně balení stojí 120 Kč.

O převzetí zásilky a možnosti odběru vás Zásilkovna.cz informuje SMS a e-mailovou zprávou. V SMS zprávě obdržíte KOD: pro rychlé předání zásilky na pobočce Zásilkovny.cz Doručení na zvolenou pobočku trvá obvykle do 24 h od našeho předání zásilky dopravci.

Zásilku si vyzvedněte v ten samý den, kdy obdržíte informace o doručení na výdejní místo. Vzhledem k charakteru obsahu zásilky, neručíme za kvalitu ovoce při pozdějším vyzvednutí.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


KURÝR MESSENGER

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem Messenger. Doručení trvá do druhého dne od našeho předání dopravci. V den doručení dostanete od dopravce sms zprávu o doručení a při doručení vás pak přepravce kontaktuje telefonicky.

Cena dopravy pro zásilky do 9,99 kg včetně obalového materiálu je 175 Kč, pro objednávky od 10 - 15 kg včetně obalového materiálu je cena přepravy 205 Kč.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava zdarma.


OSOBNÍ ODBĚR

od 1. 5. 2022 nás najdete na nové adrese v Čestlicích.

Objednané ovoce a další naše produkty si můžete osobně vyzvednout v našem skladu v Praze - Čestlicích na adrese: Obchodní
111, Čestlice PSČ 251 01,
od 8 do 16 hodin každý den mimo víkend. 

Objednávku lze vyzvednout až na základě e-mailu s informacemi, že objednávka je připravena k vyzvednutí. Cena osobního odběru je 19 Kč.

Kde nás najdete a jak se k nám dostanete najdete zde.


Možné způsoby doručení zásilek pro Slovenskou republiku


KURÝR GO! Express & Logistics

Zásilky doručujeme bezpečně naším nasmlouvaným přepravcem (GO! Express & Logistics). Objednávky vám doručíme až domů. Doručení trvá od 1 do 2 dnů od našeho předání dopravci. 

Kurýr GO! Express & Logistics do váhy 7 KG je cena dopravy 12 Euro, od 7,1 Kg do 9 KG je cena dopravy 18 EUR, 9,1 - 12 KG je cena 20 EUR.


 

Nepřevzetí zásilky

Pokud zásilka nebude převzata zákazníkem, i když o jejím doručení byl informován, nebudete toto bráno jako reklamace a zákazníkovi nebude poskytnuto nové plnění. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení