Podpora nemocnice Whisper

Letos v březnu jsme oslavili rok naší česko-ugandské spolupráce s nemocnicí Whisper Magical Children Hospital, která díky Vašim příspěvkům velmi dobře prosperuje. Nemocnice byla otevřena v březnu 2016 a je určena primárně dětem. V květnu 2018 byla rozšířena o porodnici a gynekologii. 

Nemocnici založila a vede Veronika Cejpková: "Ve Whisperu pečujeme o pacienty, které nevidíme jako diagnózy. Bereme je jako lidi s životními příběhy a chceme každému individuálně pomoci v jeho situaci, proto kromě lékařské péče nabízíme i sociální podporu, preventivní péči a spoustu dalších služebPeníze, které nám přes Virungu posíláte, putují do nadačního fondu Whisper na pomoc malým pacientům v Ugandě. Nejčastěji je trápí podvýživa, spáleniny, malárie nebo srpkovitá anémií. Bez péče Whisperu by spousta dětí nemohla přežít. Na zásoby léků v ugandských nemocnicích se totiž často nedá spoléhat."

Minulý rok se díky Vám podařilo vybrat 40 000 korun, které zaplatí obědy a večeře pro všechny pacienty po dobu 3 měsíců

Ale nic z toho by se nestalo bez Vás, našich skvělých zákazníků!

Moc Vám děkujeme za Vaši podporu!

Vaše virunga

Whisper Virunga Nemocncei spolupráce

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení