Slavíme narozeniny a rozdáváme dárky

Virunga slaví 4. narozeniny a to je pořádný důvod k oslavě!

Jsme moc rádi, že jste s námi, že naše ovoce milujete a chutná vám jeho dokonalá autentická chuť a vůně. Velmi si toho vážíme!

Celý týden vám proto budeme dělat radost na našich afrických trzích, kde pro vás máme připravené tři krásné dárky. Budete to ale pořádné překvapení, protože jen my budeme vědět, který dárek povezeme, na který trh.

Jaké dárky k nákupu na trzích pro vás máme připraveny?

Rozdávat budeme krásně barevný africký bavlněný sáček na ovoce, potraviny nebo na cokoliv jiného, co vás napadne. Šijí ho ženy v Ugandě a jejich autenticita vás okamžitě přenese do horké Afriky. Máme dvě velikosti sáčku a bude záležet na výši vašeho nákupu: nákup nad 1 200 Kč bude obdarován malým sáčkem a nákup nad 1 500 Kč dostane sáček větší.

Autentické africké plátěné sáčky

 

Další narozeninový dárek je k jídlu a krásně voní! Dostanete od nás k nákupu nad 1 000 Kč dvě šťavnaté a osvěžující mučenky, které vyrostly ve slunné Ugandě.

Dvě šťavnaté mučenky jako dárek k nákupu

 

Třetí dárek vás v tomhle chladném počasí zahřeje nejen na duši, ale i na těle. Nakoupíte-li nad 1 000 Kč, připravíme vám horký a voňavý čaj z citronové trávy, kterou pro vás naši farmáři sklízí v Ugandě .Bude tedy záležet na štěstí a na výši nákupu jaký dárek od nás dostanete.

Šálek horkého čaje z citronové trávyNa každý nákup je možno dostat pouze jeden dárek a dárky se dohromady nesčítají. Nabídka platí na afrických trzích do 26.11. nebo do vyčerpání zásob.