Další rok s Whisper za námi

Uběhl rok a naše spolupráce s dětskou nemocnicí Whisper stále pokračuje. Ve Whisper Magical Hospital se zázraky dějí každý den, a to jak zásluhou úžasného personálu, tak i všech dárců, kteří se rozhodli nemocnici podpořit.

Za rok 2021 jsme díky vám, našim zákazníkům,  mohli i my kouzelnou nemocnici Whisper podpořit a předat jim finanční částku, která se na našem e-shopu postupně během roku vybrala! Tato částka byla využita především na provoz nemocnice, renovaci i rozšíření novorozeneckého oddělení. Whisper díky této finanční podpoře mohl fungovat po celý rok a zvládli tak ošetřit čtrnáct tisíc pacientů, ze kterých by si velká část tuto pomoc jinak nemohla dovolit.

2_3

Covid-19

Jsme moc rádi, že jsme této úžasné nemocnici mohli pomoci překonat pandemii COVID-19, která bohužel zavřela mnoho ugandských nemocnic. Whisper však díky svým dárcům mohl i přes lockdown nechat své brány otevřené a v jednu dobu byla Whisper Magical Hospital dokonce jedinou fungující nemocnicí v regionu! Krizová situace měla v Ugandě za následek nedostatek kyslíku, který byl pro léčbu nezbytný, a tak jsme se rozhodli nemocnici koupit a dovést dva koncentrátory kyslíku až od nás Česka.

Osobní setkání

Koncem roku se část našeho týmu navíc rozhodla Whisper Magical Hospital osobně navštívit, zažít úžasnou atmosféru nemocnice a samozřejmě i dovést sladké svačinky pro malé i velké pacienty. Všichni si ovoce vychutnali a úsměvy se nešetřilo.

1_2

Poděkování

Děkujeme všem, co se rozhodli v roce 2021 Whisperu přispět! Věříme, že během roku 2022 dosáhneme s vaší pomocí na zajištění dalších potřebných věcí do nemocnice či přístrojů. Rádi podporujeme projekty, které mají smysl a právě Whisperu smysl rozhodně nechybí!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení