❤ Naše akce ❤
shutterstock 208766545
od 390 Kč bez DPH
od 449 Kč
shutterstock 208766545
od 540 Kč bez DPH
od 621 Kč
ginger shot
Akce Novinka
96 Kč bez DPH
110 Kč
❤ Novinky ❤
ginger shot
Akce Novinka
96 Kč bez DPH
110 Kč
Lufa přírodní houba
Novinka
82 Kč bez DPH
99 Kč
Virunga ovocná tyčinka
Novinka
39 Kč bez DPH
45 Kč
Virunga ovocná tyčinka
Novinka
39 Kč bez DPH
45 Kč

Pusťte exotické čerstvé ovoce, zeleninu, ořechy a koření do své kuchyně.

Jsme virunga.cz, ráj exotických barev, vůní a chutí. Z naší milované Afriky vám dovážíme čerstvé i sušené ovoce, koření, ořechy, kávu a kakao.

Všechno je u nás zaručeně čerstvé, a tak akorát zralé. Ovoce i další dobroty přepravujeme letecky přímou cestou rovnou od farmářů z Ugandy. Díky tomu chutná dokonale, přesně jako v Africe. Vybíráme pro vás vždycky jen to nejlepší a za kvalitou svých produktů si stojíme.

Nepoužíváme žádnou chemii ani postřiky. Sušené ovoce uměle nedoslazujeme. U nás se prostě můžete spolehnout, že všechno je 100 % přírodní a autentické.

Jen u nás najdete takové speciality, jako jsou čerstvé kakaové boby, banány sušené na horkém africkém slunci nebo listy aloe vera.

Věříme, že vaše chuťové buňky dokážeme dokonale uspokojit. Děkujeme, že nakupujete na našem e-shopu virunga.cz. Těšíme se na osobní setkání na některém z našich afrických marketů.

Vaše virunga.cz   favicon-32x32

Poslední hodnocení

Virunga Mini limetky 200g

Virunga Mini limetky 200g

Miroslav Janočko | 28.2.2020
Limetky sú malé, so semenami (môžte si vypestovať aj rastlinky) a sú oveľa aromatickejšie ako tie z obchodov. Výhoda je, že nie sú striekané chemikáliami, takže sa dá využiť aj ich kôra.
Virunga Mangostan

Virunga Mangostan

Miroslav Janočko | 28.2.2020
Paráda! Konečne som si mangostan vychutnal naplno. Doteraz som si ho kupoval len v bežných obchodoch a vždy som natrafil na skazené ovocie. Mangostan od Virungy bol skvelý, dokonca som ho dostal ako darček, za čo ďakujem. Dužina bola krásne biela, voňavá a chutná. Vôňa a chuť boli silne aromatické, môj subjektívny pocit je, že to chutilo ako zmes banánu, vanilky a ananásu.
Virunga Rambutan

Virunga Rambutan

Miroslav Janočko | 11.2.2020
Maximálna spokojnosť. Objednal som 250 g rambutanov, prišli úplne v poriadku (10 ks). Boli čerstvé, chutné a voňavé. Doteraz som nemal možnosť toto ovocie ochutnať, v SK supermarketoch ho vôbec nevidím, v CZ sa vraj občas objaví, ale tam v obchodoch je často nezrelé a i napriek postrekom plesnivé. Tieto rambutany od Virungy sú však zrelé, bez plesní a nie sú striekané chémiou, takže BIO kvalita.
Virunga Sušený ananas kolečka RAW

Virunga Sušený ananas kolečka RAW

Zuzana H. | 9.2.2020
Koupila jsem sušený ananas na afrických trzích a opravdu jsem nečekala, že bude tak výborný. Nedá se vůbec srovnávat s ananasy z běžného obchodu. Vůbec neštípe na jazyku, chuť lahodná, slaďoučká. Moc dobré. Jiné už nechci.